Specialista na roubenky a sruby

Beskydská jedle nebo sibiřský cedr
Přírodní i lepený masiv

Specializujeme se na dřevostavby z masivu, protože věříme, že přírodní materiály jsou pro stavbu domů nejlepší. Základem naší výroby je ruční práce a zaměstnáváme ty nejlepší tesaře, kteří svou práci dokonale ovládají.  Spojením přírody a lidské šikovnosti vytváříme stavby, které dávají svým uživatelům pocit bezpečí a domova.     

Sruby a roubenky pro vás stavíme už dvacet pět let. Za tu dobu jsme získali spostu zkušeností a obsloužili spostu spokojených zákazníků. Dnes patříme k nejvýznamnějším dodavatelům roubenek a srubů v České republice i v zahraničí. Klademe důraz na kompolexnost dodávky, protože kvalitní roubenka či srub je až jako hotová stavba.

Mohlo by Vás zajímat

Roubenka z lepeného hranolu - výborná alternativa pro ty, kterým se dřevo líbí, ale nechtějí řešit sedání a praskání přírodního masivu. Vysušený BSH hranol v kombinaci s precizním opracováním na CNC strojích jsou zárukou spokojenosti i pro nejnáročnějšího zákazníka.

Stavby na klíč - ve spolupráci se stavební firmou Tomeček Bau s.r.o. nabízíme dodávku srubů a roubenek na klíč od projektové dokumentace až po zařízení domu a zahradní úpravy. Díky dvacetileté zkušenosti s dřevostavbami můžeme váš vysněný dům společně s vámi dotáhnout k dokonalosti.

Fotogalerie

Facebook

E-shop
YouTube